Uzņēmuma val­de

Valdes priekšsēdētājs:

Arnis SalnājsArnis Salnājs

A.Salnājs strādājis gan banku sektorā, gan vairākos juridiskajos birojos, piemēram, Sorainen un Alfenus. Konsultējis astoņu Latvijas lielāko celtniecības kompāniju biedrību Būvniecības attīstības stratēģiskā partnerība. Bakalaura grādu tiesību zinātnēs ieguvis Latvijas Universitātē, patlaban studē maģistra programmā Būvniecības tiesības un strīdu risināšana Londonas Kings College universitātē.

 

Valdes locekļi:

Egons Strazdiņš­Egons Strazdiņš

E.Strazdiņš strādājis banku sektorā, un iepriekšējā viņa amats ir Swedbank Latvia Valūtas nodaļas vadītājs. Ieguvis biznesa vadības maģistra (MBA) grādu Rīgas Biznesa institūtā un ekonomikas bakalaura grādu Latvijas Universitātē.

 

Aigars VītolsAigars Vītols

A.Vītola līdzšinējā darbība saistīta ar uzņēmumu vadības un pārvaldības jomu gan privātajā, gan pašvaldību sektorā. A.Vītols bijis SIA Telia Latvija Vidzemes nodaļas vadītājs, kapitāldaļu turētāja pārstāvis vairākos pašvaldības uzņēmumos, tostarp AS Valmieras enerģija, SIA Valmieras siltums, SIA Valmieras slimnīca, SIA Valmieras ūdens, SIA ZAAO, un pasažieru pārvadājumu uzņēmuma SIA VTU Valmiera valdes loceklis. A.Vītols joprojām ieņem izpilddirektora vietnieka amatu Valmieras pilsētas pašvaldībā. Gandrīz 10 gadu garumā A.Vītols lasījis lekciju kursus par tādām tēmām kā mikroekonomika, uzņēmumu dibināšana un vadība, grāmatvedības datorizētā uzskaite vairākās Latvijas augstākās izglītības iestādēs, arī Latvijas Universitātē un Vidzemes augstskolā. Ieguvis augstāko profesionālo izglītību politikas zinātnē un maģistra grādu ekonomikā.

 

Arnis GulbisArnis Gulbis

A.Gulbja profesionālā darbība pamatā saistīta ar finanšu sfēras uzņēmumiem, gan ieņemot amatus to vadībā, gan plānojot finanšu resursu piesaisti un kontrolējot izlietojumu. Pirms darba VAS Latvijas Pasts A.Gulbis ieņēmis SIA Hipolīzings valdes locekļa amatu, iepriekš strādājis par AS Parex banka filiāles kreditēšanas nodaļas vadītāju un privātpersonu un mazo/vidējo uzņēmumu kreditēšanas un līzinga daļas vadītāja vietnieku. Bijis arī AS Sampo līzings izpilddirektors un valdes loceklis. Ieguvis maģistra grādu ekonomikā.