03.06.2010

Pasta punkts atradīsies Kurzemes zvejnieku pļavā pie lielās skatuves, kur atsaucīgie Latvijas Pasta darbinieki gaidīs apmeklētājus no plkst. 9:00 līdz 17:00. Pasta punktā būs iespējams iegādāties pastkartes, aploksnes, pastmarkas, kā arī noformēt preses izdevumu abonementu nākamajam pusgadam un piedalīties preses abonēšanas loterijā.

Latvijas Pasts gadatirgus apmeklētājiem piedāvās iegādāties īpašas pastkartes ar Brīvdabas muzejam raksturīgiem skatiem. Pastkartes cena būs Ls 0,30. Lai nosūtītu pastkarti, papildus būs jāmaksā pārsūtīšanas maksa - vienkāršas iekšzemes pastkartes pārsūtīšanas maksa Ls 0,33, uz Eiropas Savienības valstīm - Ls 0,45, savukārt uz pārējām valstīm - Ls 0,50.

Tāpat Latvijas Pasts izgatavojis arī speciālu zīmogu, kas apliecinās dalību jau 40. gadatirgus svētkos. Pasta punkta darbinieces iepazīstinās apmeklētājus arī ar citiem Latvijas Pasta pakalpojumiem.

Latvijas Pasts aicina ikvienu interesentu apmeklēt Brīvdabas muzeju un izmantot speciālā Pasta punkta piedāvātos pakalpojumus.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta nodaļas. Uzņēmuma pamatfunkcija ir pasta un filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu, preses un mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana. Latvijas Pastam pieder trīs meitas uzņēmumi - SIA Mailmaster, AS IT Latvija un AS Latvijas Pasta nodaļu tīkls. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodarbina ap 5000 darbinieku.

Papildu informācija:

Agija Tērauda,

VAS Latvijas Pasts

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: + 371 67608504

e-pasts: agija.terauda@pasts.lv

www.pasts.lv