18.01.2010

Latvijas Pastsir pārliecināts, ka iedzīvotājiem šī iespēja radīs papildu ērtības, jo e-talona iegādi ir iespējams ērti apvienot ar citiem pasta nodaļās saņemamajiem pakalpojumiem. Turklāt arī plašais pasta nodaļu tīkls Rīgā nodrošina iedzīvotājiem maksimālu pieejamību sabiedriskā transporta biļešu iegādei.

Uzņēmums pozitīvi vērtē iespēju atjaunot sabiedriskā transporta biļešu tirdzniecību Rīgas pasta nodaļās, jo vēsturiski šis pakalpojums vienmēr bijis augsti pieprasīts iedzīvotāju vidū. Īpaši populārs šis pakalpojums bija to iedzīvotāju vidū, kuri pasta nodaļās iegādājās mēnešbiļetes vai biļetes, izmantojot piešķirtas braukšanas maksas atlaides.

Latvijas Pastsjau novērojis, ka klienti ar jauno pakalpojumu ir apmierināti un ar katru dienu pieaug to iedzīvotāju skaits, kuri e-talonu iegādājas kādā no Rīgas pasta nodaļām.

Šobrīd e-talonus iedzīvotāji var iegādāties vai papildināt 27 Rīgas pasta nodaļās, un Latvijas Pasts līdz marta sākumam plāno pakalpojumu ieviest visās Rīgas pilsētas pasta nodaļās.

Pasta nodaļu sarakstu, kurās jau šobrīd iespējams iegādāties e-talonu, skatīt šeit.

E-talona iegādes vietas Latvijas Pastā iespējams uzzināt, arī zvanot pa informatīvo tālruni 67008001.

 

 

Papildu informācija:

Agija Tērauda,

VAS Latvijas Pasts

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: + 371 67608504

e-pasts: agija.terauda@pasts.lv

www.pasts.lv