24.02.2010

Pašlaik Latvijas Pasts kopā ar Latvijas Tirgotāju asociāciju un Latvijas Degvielas Tirgotāju asociāciju izvērtē iespējamos sadarbības partnerus, kuri spētu kvalitatīvi nodrošināt starpniecības pakalpojumus - pasta pakalpojumu sniegšanu mazāk apdzīvotās teritorijās.

Sadarbība ar asociācijām ir izveidojusies ļoti veiksmīga un ir jau noteikti pirmie potenciālie sadarbības partneri, ar kuriem pašlaik tiek uzsākta pilotprojekta realizācija.

Pasta pakalpojumu starpniecības pilotprojektu iecerēts īstenot Īlē, Ukros, Audriņos, Bērstelē un Ģikšos. Lai veiktu dažādu iespējamo starpniecības modeļu pārbaudi, pilotprojekts norisināsies atšķirīgās starpniecības modeļu vidēs - veikalos, degvielas uzpildes stacijās vai pašreizējo pasta nodaļu telpās.

Valdes priekšsēdētājs Aivars Veiss: "Pilotprojekta realizācija ļauj katram sadarbības partnerim izveidot atbilstošu modeli, kas palīdzētu noteikt veiksmīgākos risinājumus starpniecības pakalpojumu sniegšanai nākotnē. Mēs vēlētos, lai pilotprojekts norisinātos visā Latvijā - Latgalē, Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē."

Atbilstoši apstiprinātajam Latvijas Pasta biznesa plānam 2010. - 2014.gadam, ir būtiski veicināt pasta pakalpojumu starpnieku tīkla attīstību. Tuvākajā laikā, pēc pilotprojekta noslēguma, Latvijas Pasts izvērtēs rezultātus un atbilstoši izvēlētā sadarbības modeļa nosacījumiem uzsāks plašāku starpnieku piesaisti.

Papildu informācija:

 

Agija Tērauda,

VAS Latvijas Pasts

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: + 371 67608504

e-pasts:agija.terauda@pasts.lv

www.pasts.lv