26.04.2010

Darba svētkos, 1.maijā, un Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā, 4.maijā, steidzamās telegrammas tiks piegādātas tikai Rīgā, bet vienkāršo telegrammu piegāde netiks veikta.

Darba grafika izmaiņas neietekmēs pensiju un pabalstu izmaksas datumus - klienti pensiju vai pabalstu varēs saņemt ierastajos datumos.

Laikraksti un žurnāli 1. un 4.maijā netiks izdoti.

2010.gada 3.maijā visas Latvijas Pasta nodaļas strādās saskaņā ar sestdienas darba laika grafiku, savukārt šā gada 29.maijs visām pasta nodaļām noteikts par darba dienu.

Precīza informācija par darba laika izmaiņām ir pieejama visās Latvijas Pasta nodaļās, zvanot pa informatīvo tālruni 67008001, kā arī šeit.

Latvijas Pasts novēl gaišus svētkus un rosina apsveikumu sūtīšanu neatlikt uz pēdējo brīdi!

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta nodaļas. Latvijas Pasta pamatfunkcijas ir pasta un filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu, preses abonēšanas un mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana. Latvijas Pastam pieder trīs meitas uzņēmumi - SIA Mailmaster, AS IT Latvija un AS Latvijas Pasta nodaļu tīkls. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodarbina ap 5000 strādājošo.

Papildu informācija:

Agija Tērauda,

VAS Latvijas Pasts

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: + 371 67608504

E-pasts: agija.terauda@pasts.lv

www.pasts.lv