02.09.2010

Pasta komandu velobraucienā pārstāvēs uzņēmuma darbinieki no visas Latvijas, kopā veidojot vairāk nekā 80 cilvēku vienotu komandu.

20.Latvijas riteņbraucēju vienības braucienā Pasta komanda startēs divās no trim trasēm - tautas šosejas braucienā (37 km) un MTB braucienā (43 km). Pasta komandas dalībnieku atpazīstamības zīme būs vienotas formas, kā arī daļu uzņēmuma pārstāvju būs iespējams atpazīt pēc dzeltenajiem velosipēdiem, ar kuriem ikdienā sūtījumus adresātiem nogādā pastnieki.

Par godu 20.Vienības braucienam, Latvijas Pasts izgatavojis arī četras
braucienam veltītas pastkartes.
Siguldas svētku laukumā pie panorāmas rata būs izvietots speciāls Pasta punkts, kas no plkst. 9:00 līdz 16:00 aicinās ikvienu interesentu iegādāties īpaši Vienības braucienam izgatavotās pastkartes. Pastkartes, kuru cena būs Ls 0,30, ir unikālas un ierobežotā daudzumā, tāpēc Latvijas Pasts aicina neaizmirst iegādāties simbolisko piemiņas pastkarti no vērienīgā pasākuma. Turklāt šajā dienā būs iespējams pastkartes apzīmogot arī ar speciālu zīmogu, kas apliecinās dalību velobraucienā.

Iegādātās pastkartes no pasākuma norises vietas būs iespējams arī nosūtīt - pārsūtīšanas maksa pa Latviju ir Ls 0,33, uz Eiropas Savienības valstīm - Ls 0,45, bet uz pārējām valstīm - Ls 0,50.

Uz tikšanos trasē un Pasta punktā pie panorāmas rata!

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta nodaļas. Uzņēmuma pamatfunkcija ir pasta un filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu, preses un mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana. Latvijas Pastam pieder trīs meitas uzņēmumi - SIA Mailmaster, AS IT Latvija un AS Latvijas Pasta nodaļu tīkls. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodarbina ap 5000 darbinieku.

Papildu informācija:

Agija Tērauda,

VAS Latvijas Pasts

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: + 371 67608504

e-pasts: agija.terauda@pasts.lv

www.pasts.lv