20.05.2010

Pasta komandu maratonā pārstāvēs pasta nodaļu, Pasta šķirošanas kompleksa un administrācijas darbinieki, to skaitā arī valdes priekšsēdētājs Aivars Veiss.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs un virtuālā skrējēju kluba Noskrien biedrs A.Veiss norāda: "Maratonā piedalos jau vairākus gadus, taču šogad pirmo reizi skriešu Latvijas Pasta komandā, un par to man ir īpašs prieks. Uzskatu, ka dalība maratonā - tie ir svētki, kuriem gatavojas ilgi un rūpīgi, svētki, kuri sniedz fantastiskas emocijas, šķērsojot finiša līniju. Apsveicami, ka mūsu valstī notiek šāds augstas klases maratons, kas pulcē aktīvus cilvēkus gan no Latvijas, gan citām valstīm."

A.Veiss skries klasisko maratona distanci - 42 195 m, bet pārējie Latvijas Pasta komandas pārstāvji veiks mini maratona distanci. Šobrīd Latvijas Pasta komandas dalībnieki aktīvi gatavojas un trenējas svētdienas skrējienam.

Maratona starta-finiša zonā būs izvietots speciāls Pasta punkts, kas gaidīs ikvienu interesentu svētdien no plkst. 8:00 līdz 15:00. Pasta punktā pasākuma dalībnieki un apmeklētāji varēs iegādāties sev piemērotāko pastkarti ar maratona tematiku. Pastkarti iespējams paturēt sev vai nosūtīt to, piemēram, omītei Kuldīgā vai draugiem Īrija. Turklāt par godu maratona dalībniekiem Latvijas Pasts izgatavojis arī speciālu zīmogu, kas apliecinās dalību vērienīgajā pasākumā. Pasta punkta darbinieces iepazīstinās apmeklētājus arī ar citiem Latvijas Pasta pakalpojumiem.

Latvijas Pasts aicina būt vienotiem šajā skrējienā un neaizmirst iegādāties arī pozitīvas atmiņas par pasākumu pastkartes izskatā.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta nodaļas. Uzņēmuma pamatfunkcija ir pasta un filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu, preses un mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana. Latvijas Pastam pieder trīs meitas uzņēmumi - SIA Mailmaster, AS IT Latvija un AS Latvijas Pasta nodaļu tīkls. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodarbina ap 5000 darbinieku.

Papildu informācija:

Agija Tērauda,

VAS Latvijas Pasts

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: + 371 67608504

e-pasts: agija.terauda@pasts.lv

www.pasts.lv