27.05.2010

Pamazām tuvojas gada vidus, un tas nozīmē, ka noteikti jāatceras abonēt iemīļotos preses izdevumus nākamajam pusgadam. Abonējot vismaz vienu preses izdevumu periodam, kas nav mazāks par sešiem mēnešiem, klients automātiski piedalīsies loterijā, kurā būs iespējams laimēt dāvanu karti Ls 25 vērtībā preses abonēšanai Latvijas Pastā.

Loterijā piedalīsies visi klienti, kas būs noformējuši preses abonementu no 28.maija līdz 22.jūnijam. Preses dāvanu karšu laimētāju saraksts tiks publicēts Latvijas Pasta mājaslapā 15.jūlijā.

Vairāk par loterijas noteikumiem lasīt šeit.

Gada pirmajos piecos mēnešos noformēti nepilni 530 000 preses izdevumu abonementu. Salīdzinot ar 2009.gada šādu pašu periodu, vērojams kritums par 18%, ko galvenokārt ietekmējusi iedzīvotāju pirktspēja un sociāli ekonomiskā situācija valstī.

Lielākais noformēto preses izdevumu abonementu skaits joprojām vērojams pasta nodaļās - tur noformēti 55% no visiem abonementiem. Salīdzinot ar pērno gadu, par 2% pieaudzis e-abonementu un pa tālruni noformēto abonementu skaits. Pie izdevējiem noformēti 38% no visiem abonementiem.

Iedzīvotāji arī šogad visbiežāk preses izdevumus izvēlas abonēt vienam līdz trijiem mēnešiem - šādam periodam noformēti gandrīz 90% no visiem abonementiem. Vērojams neliels pārsvars (8%) par labu žurnālu abonementiem.

Abonētāko žurnālu topā joprojām atrodas Ievas Virtuve, Ieva, Ievas Māja, Ievas Stāsti un Ievas Veselība.

Nacionālo laikrakstu Top-5 - Vesti Segodņa, Latvijas Avīze + Mājas Viesis, Neatkarīgā Rīta Avīze (ar pielikumiem), Latvijas Avīze un Čас.

Savukārt pieci abonētākie reģionālie laikraksti ir Rēzeknes Vēstis, Druva, Latgales Laiks, Liesma un Neatkarīgās Tukuma Ziņas.

Latvijas Pasts atgādina, ka līdz 22.jūnijam preses izdevumu abonementus iespējams noformēt pasta nodaļās ar interneta pieslēgumu un Latvijas Pasta mājaslapas www.pasts.lv sadaļā e-abonēšana. Savukārt pasta nodaļās bez interneta pieslēguma, pie pastnieka un zvanot pa informatīvo tālruni 67008001 preses izdevumus nākamajam pusgadam iespējams abonēt līdz 17.jūnijam.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta nodaļas. Latvijas Pasta pamatfunkcijas ir pasta un filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu, preses un mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana. Latvijas Pastam pieder trīs meitas uzņēmumi - SIA Mailmaster, AS IT Latvija un AS Latvijas Pasta nodaļu tīkls. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodarbina ap 5000 darbinieku.

Papildu informācija:

Agija Tērauda,

VAS Latvijas Pasts

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: + 371 67608504

e-pasts: agija.terauda@pasts.lv

www.pasts.lv