Latvijas Pasts sāk jauno abonēšanas sezonu – piedāvājumā gandrīz 700 dažādu preses izdevumu

01.10.2014

Latvijas Pasts sāk jauno abonēšanas sezonu – piedāvājumā gandrīz 700 dažādu preses izdevumu

Latvijas Pasts šodien, 1.oktobrī, uzsāk preses izdevumu abonēšanas kampaņu 2015.gadam, nodrošinot Latvijā plašākās laikrakstu un žurnālu abonēšanas iespējas gandrīz 700 dažādiem preses izdevumiem. Arī šogad Latvijas Pasts saviem klientiem piedāvā ērtu pasūtījuma noformēšanu uzņēmuma abonēšanas interneta vietnē, abonēto preses izdevumu piegādes uzsākšanu jau pēc divām dienām, kā arī nemainīgas drukāto mediju piegādes cenas. Vairāk nekā 300 000 iepriekšējo gadu abonentu Latvijas Pasts līdz ar abonēšanas kampaņas sākumu bez maksas piegādās Abonēšanas katalogu 2015.gadam.

Latvijas Pastā 2015.gadam iespējams abonēt kopumā 672 preses izdevumus – gan nacionālos un reģionālos laikrakstus un žurnālus, gan arī ārvalstu drukātos medijus. Ar visu Latvijas Pastā abonējamo izdevumu klāstu iespējams iepazīties Latvijas Pasta interneta vietnē www.abone.pasts.lv un jebkurā pasta nodaļā. Bezmaksas Abonēšanas katalogu 2015.gadam Latvijas Pasts vairāk nekā 300 000 uzņēmuma klientu visā Latvijā piegādās oktobra pirmajās nedēļās.

Preses abonementu noformēšana iespējama klientam ērtākajā veidā – Latvijas Pasta abonēšanas interneta vietnē www.abone.pasts.lv, kādā no vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietām visā Latvijā, pie pastniekiem, kā arī zvanot pa Latvijas Pasta informatīvo tālruni 27008001, 67008001 vai izmantojot īpašo Abonementa pieteikumu, kas tiek izplatīts kopā ar preses izdevumu abonēšanas bezmaksas katalogu.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Arnis Salnājs jaunajā abonēšanas sezonā aicina ikvienu klientu izvēlēties preses izdevuma abonementu nākamajam gadam ne tikai sev, bet izmantot to arī kā gudru un izdevīgu dāvanu saviem draugiem un tuviniekiem: „Preses izdevuma abonements ir gudra dāvana; ar tā starpniecību katrs pats var apceļot pasauli, iestādīt puķi, ielūkoties politikas aizkulisēs, varbūt kļūt par psihologu, ministru vai modes guru. Šo lielisko iespēju – sasniegt un uzzināt vairāk – ir vērts dāvināt arī citiem, turklāt plašais Latvijas Pastā abonējamo izdevumu klāsts ļauj atrast katram konkrētajam lasītājam visvairāk interesējošo zināšanu avotu. Un, protams, abonēt preses izdevumus vienmēr ir lētāk un ērtāk. Tātad preses izdevuma abonements ir ne tikai gudra, bet arī izdevīga dāvana!”

Latvijas Pasts arī 2015.gadā saviem klientiem piedāvā pakalpojumu Abonē šodien, saņem pēc divām darba dienām. Izvēloties šo pakalpojumu, klienti pasūtītos preses izdevumus, kas tiek izdoti biežāk nekā reizi mēnesī un kam nav noteikta tikai pilna mēneša abonēšana, saņems jau divu darba dienu laikā pēc abonementa noformēšanas. Ar izdevumiem, uz kuriem attiecas pakalpojums Abonē šodien, saņem pēc divām darba dienām, var iepazīties Abonēšanas katalogā 2015.gadam.

Tāpat īpaši izdevīga ir uzņēmuma piedāvātā bezmaksas e-abonēšanas iespēja interneta vietnē www.abone.pasts.lv – izvēlētos preses izdevumus klients var abonēt, nereģistrējoties sistēmā, un apmaksājot tos tiešsaistē, turklāt bez pakalpojuma maksas. Pastāvīgajiem abonentiem izdevīgāk ir reģistrēties abonēšanas sistēmā, jo, veicot atkārtotu pasūtījumu, klientam nepieciešamie dati sistēmā nebūs jāievada vēlreiz – tie automātiski tiks saglabāti jau pirmajā pasūtījuma reizē. Interneta vietnē www.abone.pasts.lv preses izdevumus, kas iekļauti Abonēšanas katalogā 2015.gadam, iespējams abonēt arī adresātiem ārvalstīs.

Preses izdevumu piegādes tarifi 2015.gadam nemainīsies – Latvijas Pasts saglabā nemainīgus tarifus jau kopš 2009.gada. Preses abonementa noformēšana interneta vietnē www.abone.pasts.lv ir bez maksas, pasta nodaļā vai pie pastnieka – 71 cents par katru izdevumu, bet, zvanot pa informatīvajiem tālruņiem 27008001, 67008001, – 85 centi par katru izdevumu.

Latvijas Pasta abonēšanas interneta vietnē www.abone.pasts.lv, pasta nodaļās ar tiešsaistes pieslēgumu un pie pastnieka Latvijā izdoto preses izdevumu abonēšana 2015.gadam būs iespējama līdz šā gada 28.decembrim, bet, abonējot pārējās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās vai zvanot pa informatīvo tālruni, – līdz 18.decembrim. Savukārt ārvalstīs izdotos preses izdevumus 2015.gadam interneta vietnē www.abone.pasts.lv, pasta nodaļās ar tiešsaistes pieslēgumu un pie pastnieka var abonēt līdz šā gada 15.decembrim, bet, abonējot pārējās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās vai zvanot pa informatīvo tālruni, – līdz 12.decembrim. Katalogam pievienotais Abonementa pieteikums jāaizpilda līdz 1.decembrim un jānosūta Latvijas Pastam vai jāiesniedz jebkurā pasta nodaļā. Precīzus abonēšanas termiņus iespējams skatīt interneta vietnē www.abone.pasts.lv vai jautāt tuvākajā pasta nodaļā. 

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām TNS Latvia, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608506
E-pasts: agija.terauda@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts; facebook.com/latvijas.pasts