Gada nogales brīvdienās strādās pasta nodaļas tirdzniecības centros; pirmssvētku sūtījumu piegādes pēdējie datumi – 23. un 30.decembris

10.12.2014

Gada nogales brīvdienās strādās pasta nodaļas tirdzniecības centros; pirmssvētku sūtījumu piegādes pēdējie datumi – 23. un 30.decembris

2014.gada nogales svētku brīvdienās nestrādās arī lielākā daļa Latvijas Pasta nodaļu – 24., 25., 26. un 31.decembrī atvērtas pamatā būs tikai tās pasta nodaļas, kas atrodas lielāko pilsētu tirdzniecības centros. Savukārt pēdējais sūtījumu piegādes datums līdz Ziemassvētkiem būs 23.decembris, bet pirms Vecgada vakara – 30.decembris. 2015.gada pirmā darbdiena Latvijas Pasta nodaļām būs 2.janvāris, kad tās strādās atbilstoši sestdienas darba laika grafikam.

24., 25., 26. un 31.decembrī, kas ir oficiāli noteiktas valsts brīvdienas, nestrādās arī lielākā daļa pasta nodaļu, tomēr šajās dienās atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielāko pilsētu tirdzniecības centros. Minētajos brīvdienu datumos Western Union naudas pārvedumu pakalpojumi tiks nodrošināti lielākajā daļā strādājošo pasta nodaļu.

2015.gada 1.janvārī slēgtas būs visas Latvijas Pasta nodaļas, bet 2.janvārī pasta nodaļas strādās saskaņā ar sestdienas darba laika grafiku. 10.janvārī, kas ir no piektdienas, 2.janvāra, uz nākamo sestdienu pārceltā darbdiena, visas pasta nodaļas strādās atbilstoši piektdienas darba laika grafikam.

Pēdējais sūtījumu piegādes datums pirms Ziemassvētkiem būs 23.decembris, savukārt pirms Vecgada vakara – 30.decembris.

Precīza informācija par darba laika izmaiņām ir pieejama visās Latvijas Pasta nodaļās un uzņēmuma mājas lapas www.pasts.lv sadaļā Jaunumi. Svētku brīvdienās atvērto nodaļu saraksts pieejams šeit.

Latvijas Pasts vēl gaišus svētkus un aicina ikvienu jau laikus nosūtīt ar roku rakstītu svētku apsveikumu!

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām TNS Latvia, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

Papildu informācija:
Gundega Vārpa,
Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505
E-pasts: gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts; facebook.com/latvijas.pasts