Iedzīvotāji Latvijas Pasta nodaļās gada laikā saziedo gandrīz 32 000 eiro Ziedot.lv slimu bērniņu programmai

04.02.2015

Iedzīvotāji Latvijas Pasta nodaļās gada laikā saziedo gandrīz 32 000 eiro Ziedot.lv slimu bērniņu programmai

Gada laikā – no 2013.gada decembra līdz 2015.gada janvārim – Latvijas Pasta nodaļās saziedoti nepilni 32 000 eiro Ziedot.lv labdarības programmai Mazajām sirsniņām. Līdz šim par Latvijas Pastā saziedotajiem naudas līdzekļiem ārstniecība un rehabilitācija nodrošināta 15 bērniem no visas Latvijas, savukārt šogad ziedojumu vākšana pasta nodaļās turpinās un palīdzību saņems vēl vismaz 11 bērni.

Latvijas Pasta klientu aktivitāte gada laikā kopš uzņēmuma pasta nodaļās izvietotas ziedojumu kastītes bijusi augsta, līdz šā gada janvārim kopā saziedojot 31 862,08 eiro.

Daļa saziedoto līdzekļu jau pērn tika novirzīti 15 bērniņu ārstniecībai un rehabilitācijai, bet šogad palīdzību plānots sniegt vēl  11 bērniņiem no Rīgas, Liepājas un Rēzeknes. Bērniem tiks apmaksāta rehabilitācija un ārstu konsultācijas, kas nav iekļautas valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos – delfīnterpija un fizioterapija, kā arī osteopāta, psihologa un neiro ortopēda konsultācijas.

Labdarības programmas Mazajām sirsniņām ietvaros 2015.gadā Latvijā palīdzību gaida kopumā 69 bērni, kuru veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai nepieciešami regulāri ārstniecības un rehabilitācijas pasākumi par kopējo summu 158 409 eiro. Tāpēc Latvijas Pasta nodaļās ziedojumu vākšana šai programmai turpināsies arī turpmāk. Precīzāku informāciju par ziedojumu izlietojumu, kā arī atbalsta sniegšanas iespējām bērniem, kuriem arī turpmāk nepieciešama palīdzība, iespējams uzzināt Ziedot.lv mājas lapā www.ziedot.lv.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Arnis Salnājs: “Esmu priecīgs, ka Latvijas Pasta plašais nodaļu tīkls ar dalību projektā Mazajām Sirsniņām ir spējis vienot tik daudzus Latvijas iedzīvotājus un mūsu klientus kopīgam mērķim. Saku lielu paldies visiem ziedotājiem, kuri uzņēmās rūpes, sniedzot atbalstu smagi slimiem bērniņiem. Redzot Latvijas Pasta un visu Latvijas iedzīvotāju veiksmīgo sadarbību, kopīgi ar Ziedot.lv turpināsim projektu, lai sniegtu atbalstu tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams.”

Arī Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta pateicībā saka: „Ģimeņu vārdā sakām paldies Latvijas Pastam par doto iespēju saviem klientiem ziedot ērtā veidā, sniedzot ģimenēm tik ļoti nepieciešamo atbalstu – uzlabot savu smagi slimo bērnu veselību.”

Visās Latvijas Pasta nodaļās ir izvietots vairāk nekā 600 ziedojumu kastīšu, ar kuru starpniecību ikviens Latvijas Pasta klients var atbalstīt Ziedot.lv labdarības programmu smagi slimu bērnu ārstēšanai Mazajām sirsniņām.

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām TNS Latvia, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Par Ziedot.lv

Labdarības organizācija Ziedot.lv darbojas jau desmit gadu un sniedz iespēju privātpersonām un uzņēmumiem izmantot internetu, lai īstenotu savu vēlmi palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi. Ziedot.lv no ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu un 100% no ziedojumiem nonāk mērķim. 10 darbības gadu laikā Ziedot.lv ziedojumos saņēmis vairāk nekā 13 miljonus latu, sniedzot palīdzību 298 632 Latvijas cilvēkiem un 10 269 dzīvniekiem.

Lai uzzinātu vairāk par Ziedot.lv, apmeklējiet mājaslapu www.ziedot.lv  

 

Papildu informācija:

Agija Tērauda
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608506
Mob.: +371 28647396
E-pasts: agija.terauda@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts; facebook.com/latvijas.pasts

 

Rūta Dimanta
Ziedot.lv vadītāja
Tālr.: +371 67289339
Mob.: +371 2933763
E-pasts: ruta@ziedot.lv
https://twitter.com/ziedot_lv; facebook.com/Ziedot.lv