Latvijas Pasta klienti nobalsojuši par labākajiem pastniekiem un pasta operatoriem

30.03.2015

Latvijas Pasta klienti nobalsojuši par labākajiem pastniekiem un pasta operatoriem

Latvijas Pasta un Latvijas Avīzes organizētajā vēstuļu konkursā Mans pastnieks noskaidroti, klientu skatījumā, labākie uzņēmuma 2014. gada pastnieki un pasta operatori katrā Latvijas reģionā. Konkurss notiek otro gadu, tāpēc arī ieteikumu, vēstuļu un labo vārdu šogad saņēmām vairāk nekā pērn. Kopumā, apbalvojumam tika izvirzīti gandrīz 100 Latvijas Pasta pastnieku un pasta operatoru. Mūsu klienti savās vēstulēs uzslavē ne vien uzņēmuma darbinieku profesionālās prasmes, bet arī cilvēciskās īpašības, kas ir pastnieku un pasta operatoru darba neatņemama sastāvdaļa.

Par Rīgas reģiona uzvarētāju ir kļuvis pastnieks Aleksandrs Golverdovskis no Mellužu pasta nodaļas, par kuru anketu autori raksta – izpalīdzīgs un atsaucīgs.

Zemgales reģionā par absolūto uzvarētāju ir atzīta pastniece Kristīne Sakse no Lēdmanes pasta nodaļas, par kuru cilvēki rakstījuši: „Kristīne ir pasta patriots”. Savukārt  Kurzemes reģiona uzvarētāja ir Irēna Kalmane no Dundagas pasta nodaļas, kura anketās dēvēta par ļoti atsaucīgu, precīzu, čaklu un atbildīgu.

Vidzemnieki visvairāk ir balsojuši par pastnieci Elitu Jarvelahti no Mazsalacas, kura kā raksta anketu autori, ir atsaucīga, izpalīdzīga, akurāta un čakla – īsta ģimenes pastniece, bet Latgales reģiona cilvēki rakstījuši un balsojuši par pastnieci Anitu Pauniņu no Preiļu 1. pasta nodaļas, kura ir atsaucīga, komunikabla un zinoša pasta darbiniece.

Par Kristīni Saksi, vienā no anketām, autore Aija Bērziņa raksta: „Kristīne ir cilvēks savā vietā! Vienmēr laipna, izpalīdzīga, precīza. Savu darbu dara ar pilnu atbildības sajūtu. Pasta darbu dara ar lielu sirdsdegsmi. To zinu, jo kādreiz pati strādāju gan par operatori, gan piegādes pastnieci. Kristīne ir pasta patriots - vienmēr ļoti laipna un pretimnākoša. Var teikt, ka viņu Lēdmanes pagasta cilvēki mīl, ciena un jebkurš cilvēks teiks par viņu tikai labu un mīļu”.

Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas no Latvijas Pasta. Aprīlī plānota svinīga darbinieku sveikšana, piedaloties gan Latvijas Pasta valdes, gan Latvijas Avīzes pārstāvjiem. Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Arnis Salnājs ir lepns par saviem darbiniekiem un pateicas arī cilvēkiem, kuri, neskatoties uz ikdienas darbiem, ir atraduši laiku aizpildīt anketu un uzrakstīt tik daudz labu vārdu par pasta darbiniekiem. Latvijas Pasta komanda ir gatava jauniem mērķiem un izaicinājumiem, lai nākamgad vēstuļu ar labajiem vārdiem būtu vēl vairāk.

Lauku Avīzes valdes priekšsēdētājs Guntars Kļavinskis: „Mēs sakām lielu paldies ikvienam pastniekam, kurš ikdienā kopā ar mūsu laikrakstu uz visattālākajām lauku sētām aiznes arī ikdienai tik nepieciešamās lietas un savu sirds siltumu! Pastnieks daudzās mājās ir gaidītākais ciemiņš ik dienu – to pierāda šīs sirsnīgās vēstules no mūsu lasītājiem!”  

Savās vēstulēs Latvijas Pasta klienti augsti novērtējuši pastnieku un pasta operatoru darbu, izceļot tādas darbinieku profesionālās prasmes kā atsaucība, precizitāte un atbildība. Tāpat vēstulēs klienti izcēluši ar darbinieku profesionālajām prasmēm un veikto pienākumu kvalitāti nesaistītas īpašības, jo nereti, īpaši lauku reģionos, pastnieks līdz ar preses izdevumiem un pasta sūtījumiem, klientiem nogādā preces no vietējā veikala vai aptiekas, kā arī sniedz palīdzīgu roku dažādās sadzīves situācijās.

Balvas no Latvijas Avīzes redakcijas, preses abonēšanas dāvanu karti 50 eiro vērtībā, un Latvijas Pasta 2014. gada pastmarku komplektu par interesantākajām konkursam iesūtītajām vēstulēm saņems Sarmīte Ruste no Vecates pagasta, Laila Martinova no Valmieras, I.Skrīvele no Korģenes, Mārīte Fiļova no Liezēres un Rasma Sakne no Sīkraga. Šo vēstuļu fragmenti tiks publicēti arī laikrakstā Latvijas Avīze.


Papildus informācijai

Gita Valtenberga
VAS Latvijas Pasts
Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
E-pasts: gita.valtenberga@pasts.lv
Mob.:+37129283386
twitter.com/latvijas_pasts; facebook.com/latvijas.pasts