Latvijas Pasts aicina nosūtīt savai mammai, vecmammai vai krustmāmiņai unikālu Māmiņdienas pastkarti

29.04.2015

Latvijas Pasts aicina nosūtīt savai mammai, vecmammai vai krustmāmiņai unikālu Māmiņdienas pastkarti

Tuvojoties maija otrajai svētdienai, kad Latvijā tiek atzīmēta Mātes diena, no 5.maija, Latvijas Pasts jau piekto gadu aicina sociālo tīklu lietotājus bez maksas nosūtīt svētku pastkarti savai mammai, vecmāmiņai, krustmāmiņai, sievai vai draudzenei. Šogad pirmo reizi pastkarti varēs nosūtīt arī Draugiem.lv lietotāji un airBaltic klienti. Visiem akcijas dalībniekiem ir iespēja apsveikt mammu ar īpašu svētku pastkarti, kuru Latvijas Pasts piegādās norādītajā adresē Latvijas teritorijas robežās.

Lai varētu nosūtīt svētku pastkarti, lietotājiem jāreģistrējas interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv ar savu Facebook, Twitter vai Draugiem.lv kontu, jāizvēlas kāds no trim piedāvātajiem pastkaršu dizaina variantiem un precīzi jāaizpilda norādītie lauki: apsveikuma sūtītāja vārds, uzvārds, saņēmēja vārds, uzvārds un viņa adrese. Sveicienus varēs nosūtīt no 5. līdz 8. maijam vai līdz brīdim, kad tiks nosūtītas visas 30 000 Māmiņdienas pastkartes. Katrs Twitter, Facebook un Draugiem.lv lietotājs akcijas ietvaros var nosūtīt trīs bezmaksas svētku pastkartes Latvijas teritorijā. 

Šogad pirmo reizi īpaša Māmiņdienas akcija tiks piedāvāta airBaltic klientiem, kas varēs ne vien izvēlēties un nosūtīt kādu no trīs pastkartīšu dizainiem, bet arī ar roku pierakstīt sirsnīgu sveicienu. 

Aplūko pastkaršu dizainus un nosūti pastkarti mammai www.nosutipastkarti.lv!

 

Papildus informācijai: 

Gita Valtenberga
VAS Latvijas Pasts
Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
E-pasts: gita.valtenberga@pasts.lv
Mob.:+37129283386
twitter.com/latvijas_pasts; facebook.com/latvijas.pasts