Latvijas Pasts atvēris jaunā koncepta pasta nodaļu Mārupē

10.07.2015

Latvijas Pasts atvēris jaunā koncepta pasta nodaļu Mārupē

Mārupes pasta nodaļa mainījusi savu adresi un izskatu – tagad tā atrodas Rimi hipermārketa telpās, Daugavas ielā 31, Mārupē. Mārupes pasta nodaļa savas durvis apmeklētājiem ver 10.jūlijā. No plkst. 8.00 pirmie 50 pasta nodaļas apmeklētāji saņems īpašu sveicienu no Latvijas Pasta. Laika posmā no plkst. 14.00 līdz 19.00 hipermārketa telpās paredzētas dažādas aktivitātes un arī pārsteigumi no Latvijas Pasta gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

Nodrošinot ērtāku pakalpojumu saņemšanu klientiem un uzlabotus darba apstākļus darbiniekiem, Mārupes pasta nodaļas telpas tika veidotas atbilstoši Latvijas Pasta izstrādātajai mūsdienīgas pasta pakalpojumu sniegšanas vietas koncepcijai: moderna vide, pārskatāms pakalpojumu un preču izvietojums, aktuālākajām apkalpošanas prasībām atbilstoša klientu plūsmas vadības sistēma un tieši konkrētajā pasta nodaļā pieprasīto preču pieejamība. Jaunajā pasta nodaļā paredzētas trīs darba vietas. Latvijas Pasts aktīvi iesaistījies vides pieejamības uzlabošanā un tādēļ domājot par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, Mārupes pasta nodaļā, izveidots viens zemās kases letes posms, kuram vieglāk piekļūt cilvēkiem ratiņkrēslos, lai kvalitatīvi saņemtu pasta pakalpojumus. Nodaļa ir arī viegli pieejama cilvēkiem ratiņkrēslos un māmiņām ar bērnu ratiem. Klientu ērtībai nodaļas darba laiks pielāgots no 8.00-20.00 katru dienu. Pasta nodaļas tālruņa numurs: +371 67934440.

Klientu kustību Mārupes pasta nodaļā regulēs daudzfunkcionāla Qminder sistēmas rindu mašīna, kas ļauj kārtas numuru paņemt attālināti, izmantojot arī viedtālrunī vai planšetdatorā lejuplādētu mobilo aplikāciju un tādējādi jau iepriekš uzzinot, kāds varētu būt aptuvenais gaidīšanas laiks, kādā ātrumā virzās rinda un tālrunī saņemot informāciju brīdī, kad pienākusi rinda klientiem divus numurus iepriekš. Mārupes pasta nodaļa ir jau desmitā, kas šogad pārveidota saskaņā ar mūsdienīgas pasta pakalpojumu sniegšanas vietas principiem. Līdz šim jau 16 citās Latvijas Pasta nodaļās darbojas mūsdienīgā rindu mašīna – Rēzeknes 1.pasta nodaļā, Rīgas 13.pasta nodaļā, Rīgas 69.pasta nodaļā, Rīgas 44.pasta nodaļā, Rīgas 21.pasta nodaļā, Rīgas 15.pasta nodaļā, Cēsu 2.pasta nodaļā, 28.pasta nodaļā Valsts ieņēmumu dienesta kompleksā, Rīgas 17.pasta nodaļā tirdzniecības centrā Domina, Rīgas 22.pasta nodaļā tirdzniecības centrā Alfa, Valmieras 4.pasta nodaļā, Jelgavas 5.pasta nodaļā, 25.nodaļā tirdzniecības centrā Spice, tirdzniecības centrā Origo 50.pasta nodaļā, Alūksnes 1.pasta nodaļā, kā arī Valkas 1.pasta nodaļā. Ilgtermiņā šādas sistēmas attīstība tiek plānota lielākajās pasta nodaļās Latvijā.

Mārupes pasta nodaļa ir pilna servisa nodaļa, kura sniedz visus pasta pakalpojumus, sūtījumu saņemšanu un nosūtīšanu, kā arī piedāvā mazumtirdzniecības, maksājumu, preses un filatēlijas pakalpojumus.

Papildus informācijai
Eva Puriņa
VAS Latvijas Pasts
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: eva.purina@pasts.lv
Tālrunis:+371 67608506
twitter.com/latvijas_pasts; facebook.com/latvijas.pasts