Rīgas 63.pasta nodaļa pārvietota uz jaunām telpām

03.09.2015

Rīgas 63.pasta nodaļa pārvietota uz jaunām telpām

Rīgas 63.pasta nodaļa, Maskavas ielā 264, ir mainījusi savu izskatu un atrašanās vietu – tagad tā atrodas Rīgā, Aviācijas ielā 15. Nodaļa savā jaunajā izskatā un vietā durvis klientiem vēra 2.septembrī. 

Nodrošinot ērtāku pakalpojumu saņemšanu klientiem un uzlabotus darba apstākļus darbiniekiem, Rīgas 63.pasta nodaļas telpas tika veidotas atbilstoši Latvijas Pasta izstrādātajai mūsdienīgas pasta pakalpojumu sniegšanas vietas koncepcijai: moderna vide, pārskatāms pakalpojumu un preču izvietojums, aktuālākajām apkalpošanas prasībām atbilstoša klientu plūsmas vadības sistēma un tieši konkrētajā pasta nodaļā pieprasīto preču pieejamība. Rīgas 63.pasta nodaļā paredzētas trīs darba vietas. Nodaļas darba laiks darba dienās no plkst. 8.00-19.00, sestdienā no plkst. 9.00-13.00, svētdienā slēgta. Rīgas 63.pasta nodaļas tālrunis: +371 67262721. Pasta nodaļas indekss LV-1063.
Latvijas Pasts aktīvi iesaistījies vides pieejamības uzlabošanā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tādēļ nodaļā uzstādīts ekrāns, kura augstums pielāgots tieši cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Ēkā, kurā atrodas nodaļa ir arī izbūvēts lifts, tādēļ tā ir viegli pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem un cilvēkiem ratiņkrēslos.

Klientu kustību Rīgas 63.pasta nodaļā regulēs daudzfunkcionāla Qminder sistēmas rindu mašīna, kas ļauj kārtas numuru paņemt attālināti, izmantojot arī viedtālrunī vai planšetdatorā lejupielādētu mobilo aplikāciju un tādējādi jau iepriekš uzzinot, kāds varētu būt aptuvenais gaidīšanas laiks, kādā ātrumā virzās rinda un tālrunī saņemot informāciju brīdī, kad pienākusi rinda klientiem divus numurus iepriekš. 
Rīgas 63.pasta nodaļa ir jau vienpadsmitā, kas šogad pārveidota saskaņā ar mūsdienīgas pasta pakalpojumu sniegšanas vietas principiem. Līdz šim jau 17 citās Latvijas Pasta nodaļās darbojas mūsdienīgā rindu mašīna – Rēzeknes 1.pasta nodaļā, Rīgas 13.pasta nodaļā, Rīgas 69.pasta nodaļā, Rīgas 44.pasta nodaļā, Mārupes pasta nodaļā, Rīgas 21.pasta nodaļā, Rīgas 15.pasta nodaļā, Cēsu 2.pasta nodaļā, 28.pasta nodaļā Valsts ieņēmumu dienesta kompleksā, Rīgas 17.pasta nodaļā tirdzniecības centrā Domina, Rīgas 22.pasta nodaļā tirdzniecības centrā Alfa, Valmieras 4.pasta nodaļā, Jelgavas 5.pasta nodaļā, 25.nodaļā tirdzniecības centrā Spice, tirdzniecības centrā Origo 50.pasta nodaļā, Alūksnes 1.pasta nodaļā, kā arī Valkas 1.pasta nodaļā. Ilgtermiņā šādas sistēmas attīstība tiek plānota lielākajās pasta nodaļās Latvijā.

Rīgas 63.pasta nodaļa ir pilna servisa nodaļa, kura sniedz visus pasta pakalpojumus - preses izdevumu tirdzniecību, sūtījumu saņemšanu un nosūtīšanu, kā arī piedāvā mazumtirdzniecības, maksājumu, filatēlijas pakalpojumus.

 

Papildus informācijai
Eva Puriņa
VAS Latvijas Pasts
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: eva.purina@pasts.lv
Tālrunis: +371 67608506
twitter.com/latvijas_pasts; facebook.com/latvijas.pasts