Valsts svētku brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas tirdzniecības centros, 5.maijs Latvijas Pastam – darbdiena

25.04.2017

Valsts svētku brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas tirdzniecības centros, 5.maijs Latvijas Pastam – darbdiena

2017.gada valsts svētku brīvdienās – 1. un 4.maijā – pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas Latvijas Pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros, savukārt 5.maijā visas pasta nodaļas strādās saskaņā ar ierasto piektdienas darba režīmu. Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtie pabalsti un pensijas tiek piegādātas dzīvesvietā ar Latvijas Pasta starpniecību un kam izmaksa paredzēta laikposmā no 5. līdz 7.maijam, tās saņems agrāk.

Valsts noteiktajās svētku brīvdienās – Darba svētkos, 1.maijā, un Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā, 4.maijā, atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Valsts svētkos strādājošo pasta nodaļu saraksts pieejams šeit. Precīza informācija par darba laika izmaiņām būs pieejama arī uz vietas visās pasta nodaļās.

Latvijas Pasts strādās arī 5.maijā – šajā dienā pasta nodaļas būs atvērtas un klientiem tiks piegādāti gan preses izdevumi, gan pasta sūtījumi. 13.maijā Latvijas Pasts strādās ierastajā sestdienas darba režīmā.

VSAA piešķirtās pensijas un pabalsti, kuru ikmēneša saņemšanas laiks klienta dzīvesvietā ir 6.datums, tiks piegādāti 3.maijā, savukārt 5.maijā pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums ir 5. un 7.maijā. 

Western Union naudas pārvedumu pakalpojumi valsts svētku brīvdienās tiks sniegti lielākajā daļā strādājošo pasta nodaļu.


Par VAS Latvijas Pasts
 
Latvijas Pasts
nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām TNS Latvia, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.


Papildu informācijai:
Vineta Danielsone    
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608504
E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts
facebook.com/latvijas.pasts