Vasaras saulgriežu periodā strādās atsevišķas pasta nodaļas lielāko pilsētu tirdzniecības centros

16.06.2017

Vasaras saulgriežu periodā strādās atsevišķas pasta nodaļas lielāko pilsētu tirdzniecības centros

Vasaras saulgriežu brīvdienu periodā pasta pakalpojumi tiks nodrošināti atsevišķās pasta nodaļās Latvijas lielāko pilsētu tirdzniecības centros, savukārt Jāņu diena, 2017.gada 24.jūnijs, Latvijas Pasta darbiniekiem būs brīvdiena. Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtie pabalsti un pensijas tiek piegādātas dzīvesvietā ar Latvijas Pasta starpniecību un kam izmaksa paredzēta brīvdienu datumos, tās saņems agrāk.

Līgo dienā, 23.jūnijā, un svētdien, 25.jūnijā, pasta pakalpojumi būs pieejami atsevišķās pasta nodaļās, savukārt Jāņos visas pasta nodaļas būs slēgtas. Precīzs 23. un 25.jūnijā Rīgā, Mārupē, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī un Liepājā strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darba laiki pieejami šeit

VSAA piešķirtās pensijas un pabalsti, kuru ikmēneša saņemšana sakrīt ar 21. un 22.datumu, klientiem dzīvesvietā tiks piegādāti 21.jūnijā, savukārt 23. un 24.datuma pensijas un pabalstus izmaksās 22.jūnijā.

Western Union pārvedumu pakalpojumi 23. un 25.jūnijā būs pieejami visās šajos datumos strādājošajās pasta nodaļās. 

Priecīgus svētkus!


Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.  

 

Papildu informācijai:
Vineta Danielsone
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608504
E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts
facebook.com/latvijas.pasts