Pirmajā pusgadā Latvijas Pasta klienti ar 9000 eiro atbalstījuši 27 smagi slimu bērniņu ārstēšanu Ziedot.lv programmas ietvaros

18.07.2017

Pirmajā pusgadā Latvijas Pasta klienti ar 9000 eiro atbalstījuši 27 smagi slimu bērniņu ārstēšanu Ziedot.lv programmas ietvaros

Latvijas Pasta klienti 2017.gada pirmajos sešos mēnešos pasta nodaļās visā valstī ziedojuši 9000 eiro labdarības organizācijas Ziedot.lv programmai Mazajām sirsniņām, un tā novirzīta 27 smagi slimu bērniņu ārstēšanai un rehabilitācijai. No 1.jūnija līdzekļu vākšana pasta nodaļās turpinās citai programmai – Piepildi bērniņa sapni, kas palīdz  bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem. 

Ziedojumu kastītes izvietotas visās 480 Latvijas Pasta nodaļās, un par uzņēmuma klientu šāgada janvārī–jūnijā saziedotajiem līdzekļiem nepieciešamā rehabilitācija un ārstnieciskā terapija nodrošināta 27 bērniem vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem. Saņemtā terapija būtiski uzlabo mazo pacientu veselību, veicina attīstību un ceļ viņu dzīves kvalitāti. 

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns pauž vislielāko pateicību uzņēmuma klientiem, kas gadu no gada piepilda ziedojumu kastītes, palīdzot bērniem no visdažādākajām Latvijas vietām. “Mūsu pasta nodaļas ir visā valstī, arī pavisam nelielās apdzīvotās teritorijās. Un visur mūsu klienti rod iespēju ziedot, palīdzot tiem, kam tas nepieciešams visvairāk. Liels paldies viņiem par to!” uzsver M.Vilcāns.

Arī Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta norāda: “Augsti novērtējam sadarbību ar Latvijas Pastu, un pateicamies uzņēmuma klientiem par atsaucību! Kopā sadarbojoties, varam palīdzēt bērniem visā Latvijā kļūt veselākiem un laimīgākiem.”

No 2017.gada 1.jūnija pasta nodaļās turpinās ziedojumu vākšana jau citai Ziedot.lv labdarības programmai – Piepildi bērniņa sapni! Šī programma sniedz palīdzību bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, nodrošinot regulāru un inovatīvu rehailitāciju, kas ļauj kļūt patstāvīgākiem un iekļauties vienaudžu sabiedrībā. Bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem rehabilitācijas pasākumi nepieciešami ilgstoši un regulāri, bet viņu ģimenēm tam nepietiek līdzekļu. Savukārt valsts finansējums šim mērķim ir nepietiekošs – tikai viens rehabilitācijas kurss reizi 1,5 gados. Ziedot.lv vērsušies jau 17 bērni un jaunieši ar kustību traucējumiem, kam steidzami nepieciešama rehabilitācija. Lai visiem bērniem un jauniešiem būtu iespējams nodrošināt rehabilitāciju, nepieciešami 79 367 eiro. 

Kopš 2013.gada nogales, kad sākās Latvijas Pasta un Ziedot.lv sadarbība ziedojumu vākšanā, pasta nodaļu apmeklētāji ziedojuši jau vairāk nekā 65 000 eiro.

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Par Ziedot.lv

Labdarības organizācija Ziedot.lv darbojas jau 14 gadu un sniedz iespēju privātpersonām un uzņēmumiem izmantot internetu, lai īstenotu savu vēlmi palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi. Ziedot.lv no ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu, un 100% no ziedojumiem nonāk mērķim. 


Papildu informācija:
Gundega Vārpa
Ārējo komunikāciju vadītāja
Tālr.: +371 67608505
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
facebook.com/latvijas.pasts; twitter.com/latvijas_pasts

Ilze Ošāne
Komunikāciju vadītāja
Tālr.: +371 67289339
E-pasts: ilze@ziedot.lv