2018.gadam Latvijas Pastā iespējams abonēt 722 preses izdevumus uzlabotajā e-abonēšanas vietnē, pasta nodaļās un pie pastniekiem

02.10.2017

2018.gadam Latvijas Pastā iespējams abonēt 722 preses izdevumus uzlabotajā e-abonēšanas vietnē, pasta nodaļās un pie pastniekiem

2017.gada 2.oktobrī sākas Latvijas Pasta preses izdevumu abonēšanas kampaņa 2018.gadam, piedāvājot plašākās un daudzveidīgākās kopumā 722 laikrakstu un žurnālu abonēšanas iespējas gan modernizētajā e-abonēšanas vietnē www.abone.pasts.lv, gan kādā no 618 pasta pakalpojumu sniegšanas vietām, gan pie pastniekiem. Virknei laikrakstu un žurnālu izdevēji jau oktobrī piemēro abonēšanas cenas atlaides. 

2018.gadam Latvijas Pastā iespējams abonēt 722 preses izdevumus, un tas ir tikpat liels abonējamo izdevumu skaits kā iepriekšējā abonēšanas sezonā. Abonēšanai tiek piedāvāti 50 Latvijā izdoti laikraksti un 54 reģionālie laikraksti, 188 Latvijā izdoti žurnāli un 430 dažādi ārvalstu preses izdevumi. 

Ar visu Latvijas Pastā abonējamo izdevumu klāstu iespējams iepazīties Latvijas Pasta interneta vietnē www.abone.pasts.lv vai Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogā 2018.gadam, kas no oktobra sākuma būs pieejams visās pasta nodaļās un tiks piegādāts arī to klientu pastkastītēs, kas kādu no preses izdevumiem ar Latvijas Pasta starpniecību abonējuši pēdējo trīs gadu laikā.

No 2.oktobra līdz 27.decembrim noformēt Latvijas preses izdevumu abonementus var visās pasta nodaļās, pie pastnieka, bet īpaši ātri un ērti – modernizētajā interneta vietnē www.abone.pasts.lv, kam mainīts vizuālais noformējums, dažādotas preses izdevumu atlases kritēriju iespējas un vienkāršota abonēšanas sistēma, samazinot veicamās darbības līdz abonementa apmaksai. No 2.oktobra līdz 18.decembrim abonēt Latvijā izdotos laikrakstus un žurnālus iespējams, arī zvanot pa Latvijas Pasta informatīvo tālruni 67008001 vai 27008001. 

Ārvalstu preses izdevumus jebkurā pasta nodaļā, pie pastnieka un www.abone.pasts.lv iespējams abonēt no 2.oktobra līdz 15.decembrim, bet pa tālruni 67008001 vai 27008001 – no 2.oktobra līdz 12.decembrim. Savukārt abonēšana, aizpildot abonēšanas katalogam pievienoto abonementa pieteikumu un nosūtot to pa pastu, iespējama no 2.oktobra līdz 1.decembrim attiecībā gan uz vietējiem, gan ārvalstu izdevumiem.

Precīzus abonēšanas termiņus iespējams pārbaudīt interneta vietnē www.abone.pasts.lv vai jautāt tuvākajā pasta nodaļā. Jau oktobrī virkne Latvijas izdevēju piemēro abonēšanas atlaides laikrakstiem un žurnāliem: informācija par piedāvātajām īpašajām abonēšanas cenām pieejama arī Latvijas Pasta e-abonēšanas vietnē un drukātajā katalogā.

Abonēšanas kampaņas laikā 2017.gadam tika noformēti gandrīz 400 000 preses izdevumu abonementu.

.
Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.  


Papildu informācija:
Gundega Vārpa
Ārējo komunikāciju vadītāja
Tālr.: +371 67608505
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts
facebook.com/latvijas.pasts