Decembrī ātrākai apkalpošanai 40 Latvijas Pasta nodaļās strādās papildu darbinieki, 25 nodaļās – pagarināts darbalaiks

30.11.2017

Decembrī ātrākai apkalpošanai 40 Latvijas Pasta nodaļās strādās papildu darbinieki, 25 nodaļās – pagarināts darbalaiks

Decembrī, pasta uzņēmumiem visā pasaulē noslogotākajā periodā, Latvijas Pasts palielinājis to pasta nodaļu skaitu, kur piesaistīti papildu darbinieki sūtījumu izsniegšanai un izveidotas t.s. ātrās kases klientu efektīvākai apkalpošanai. No 1.decembra tās darbosies 40 lielākajās un apmeklētākajās pasta nodaļās Rīgā, Pierīgā, Kurzemē, Latgalē, Vidzemē un Zemgalē. Savukārt 25 pasta nodaļām Rīgā, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē pagarināts darbalaiks. 

No 1.decembra ātrās kases darbojas pasta nodaļās Rīgā, Alūksnē, Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpilī, Kauguros, Liepājā, Madonā, Ogrē, Rēzeknē, Salaspilī un Valmierā, sūtījumu ātrāku izsniegšanu nodrošinot kopumā 40 pasta nodaļās. Plānots, ka ātrās kases strādās līdz gada beigām.

Izmantojot ātro kasi, kurā klientu apmeklētākajās stundās katru darbdienu nav pieejami citi pakalpojumi, var saņemt ierakstītas vēstules, sīkpakas un pakas, kam nav nepieciešama muitas nodokļa un pēcmaksas iekasēšana. 

Precīzs pasta nodaļu saraksts, kur darbojas ātrās kases sūtījumu izsniegšanai, kā arī to darba laiks apskatāms šeit.

Līdz 30.decembrim, uzlabojot klientu ērtības, Rīgas, Kurzemes, Latgales un Zemgales noslogotākajās pasta nodaļās ir mainīts darba laiks, pamatā sestdienās pagarinot to par vairākām stundām. No 1.decembra sestdienu darbalaiks pagarināts par divām stundām piecās Kurzemes, astoņās Latgales un deviņas Zemgales pasta nodaļās. Savukārt no 4.decembra Rīgas 15., 21. un 82.pasta nodaļā darbalaiks pagarināts par vienu stundu darbdienās.  

Precīzs visu pasta nodaļu saraksts ar pagarināto darba laiku aplūkojams te.

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 


Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608504
E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts