Gada nogales brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas; pensijas un pabalstus izmaksās agrāk

18.12.2017

Gada nogales brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas; pensijas un pabalstus izmaksās agrāk

Gada nogales svētkos 2017.gada 24., 25., 26. un 31.decembrī strādās atsevišķas pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros, savukārt 2018.gada 1.janvārī slēgtas būs visas nodaļas. Pēdējais sūtījumu piegādes datums līdz Ziemassvētkiem būs 22.decembris, bet pirms Vecgada vakara – 29.decembris. Pensijas un pabalsti, kuru izmaksas datums paredzēts 21., 22. un 23.decembrī, tiks izmaksāti agrāk. 

Valsts noteiktajās svētku brīvdienās 24., 25., 26. un 31.decembrī atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielāko pilsētu tirdzniecības centros. Pasta namiņš Doma laukumā būs atvērts līdz gada beigām – 31.decembrim un strādās katru dienu no plkst.10 līdz 20, bet gada pēdējā dienā – no plkst.10 līdz 14. Minētajos brīvdienu datumos Western Union naudas pārvedumu pakalpojumi tiks nodrošināti lielākajā daļā strādājošo pasta nodaļu. 

2018.gada 1.janvārī slēgtas būs visas Latvijas Pasta nodaļas, bet 2.janvārī pasta nodaļas strādās saskaņā ar otrdienas darbalaika grafiku. 

Pēdējais sūtījumu piegādes datums pirms Ziemassvētkiem būs 22.decembris, savukārt pirms Vecgada vakara – 29.decembris. 

Pensijas un pabalsti, kuru izmaksas datums ar piegādi dzīvesvietā paredzēts 21. un 22.decembrī, klientiem tiks izmaksāti 21.decembrī, savukārt 22.decembrī izmaksās pensijas un pabalstus, kuru izmaksas datumi ir 23. un 24.decembrī. 

Svētku brīvdienās atvērto nodaļu saraksts pieejams šeit. Precīza informācija par darba laika izmaiņām ir pieejama arī visās pasta nodaļās.

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.


Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608504 
E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts