05.01.2010

Abonēšanas kampaņa 2010.gadam ir noslēgusies ar 489 759 noformētiem preses izdevumu abonementiem, kas ir par 10,7% mazāk nekā pērn. Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Aivars Veiss uzsver: „Ņemot vērā abonēšanas kampaņas pirmos divus mēnešus, kad bija vērojams kritums, kampaņas noslēguma rezultātus vērtējam kā labus – tie ir pat labāki, nekā mēs prognozējām. Vēlos pateikt lielu paldies visiem mūsu klientiem, kuri, neraugoties uz ekonomisko situāciju valstī, arī šogad ir izvēlējušies savās pastkastītēs saņemt iemīļotos izdevumus. Priecē arī tas, ka esošajiem abonentiem piepulcējušies jauni, un mēs ceram, ka jauno abonentu skaita pieaugums saglabāsies arī nākotnē.”

Izvērtējot līdzšinējo situāciju, būtiskas izmaiņas salīdzinājumā ar decembra preses izdevumu piegādi janvāra pirmajā darbadienā nav konstatētas, un preses piegāde norit tāpat kā jebkura mēneša pirmajos datumos, kad, uzsākot piegādes jaunajiem abonentiem, pasta nodaļas pārplāno darba uzdevumus un iepazīst jaunos piegādes maršrutus.

Janvārī abonētos preses izdevumus nesaņems tie abonenti, kas, veicot abonēšanu internetā vai pa tālruni, rēķinus apmaksājuši jau pēc rēķinā noteiktā apmaksas termiņa. Šādos gadījumos klientam tiek atgriezta nauda par abonētajiem izdevumiem un klients, noformējot un savlaicīgi apmaksājot jaunu abonēšanas pieteikumu, izdevumus varēs saņemt, sākot ar februāri.

Ir iespējamas situācijas, kad klienti gada sākumā saņem divus viena preses izdevuma eksemplārus. Tas ir iespējams, ja klients pats ir abonējis preses izdevumu Latvijas Pastā un arī izdevniecība, rūpējoties par savu abonentu saglabāšanu, uz īsu laiku ir noformējusi izdevuma piegādi klientam, kas bijis šī izdevuma abonents iepriekšējos gados. Ja abonents turpmāk negribēs saņemt divus preses izdevuma eksemplārus, tad viņam ir jāsazinās ar attiecīgo izdevniecību un jānorāda, ka turpmāk vēlas saņemt tikai vienu izdevuma eksemplāru.

Latvijas Pasts aicina visus iedzīvotājus un juridiskās personas, kas janvārī nav saņēmušas abonētos preses izdevumus, informēt par to Latvijas Pasta Klientu informācijas centru, zvanot pa tālruni 67008001.

Papildu informācija:

Agija Tērauda,

VAS Latvijas Pasts

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: + 371 67608504

e-pasts: agija.terauda@pasts.lv

www.pasts.lv