14.05.2010

Sestdien, 15.maijā, Latvijas Pasta īpašais pasta punkts aicina ikvienu interesentu nosūtīt pastkarti ar Muzeju nakts īpašo zīmogu.

Muzeju nakts ietvaros Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) telpās ikvienam būs iespēja apmeklēt speciālo pasta punktu, lai iegādātos un nosūtītu saviem tuviniekiem un draugiem vēstuli vai pastkartiar īpaši Muzeju naktij izgatavotu pasta zīmogu. Zīmogā attēloti uzraksti Muzeju nakts 2010, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs un datuma nospiedums.

Jau pagājušajā gadā Latvijas Pasts piedalījās Muzeju naktīs ar īpašo pasta punktu. Apmeklētāji šādu aktivitāti vērtēja atzinīgi un labprāt izmantoja iespēju nosūtīt pastkartes ar speciālo zīmogu, tāpēc Latvijas Pasts arī šogad nolēma piedalīties pasākumā un iepriecināt muzeja apmeklētājus.

Latvijas Pasta īpašais pasta punkts Rīgas pils 3.stāva LNVM telpās apmeklētājus gaidīs 15.maijā no plkst. 18:00 līdz pat pusnaktij.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta nodaļas. Uzņēmuma pamatfunkcija ir pasta un filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu, preses un mazumtirdzniecības pakalpojumu sniegšana. Latvijas Pastam pieder trīs meitas uzņēmumi - SIA Mailmaster, AS IT Latvija un AS Latvijas Pasta nodaļu tīkls. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodarbina ap 5000 darbinieku.

 

Papildu informācija:

Agija Tērauda,

VAS Latvijas Pasts

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: + 371 67608504

e-pasts: agija.terauda@pasts.lv

www.pasts.lv