Citi pakalpojumi

Piedāvājam veikt pastkastītes remontu vai iegādāties jaunu pastkastīti pasta nodaļā. Pasta nodaļās jūs varat iegadāties jaunu pastkastīti vai salabot veco.

Ērti un vienkārši - pasūtiet un saņemiet preču katalogus savā pastkastītē bez maksas! 

Jums ir iespēja mainīt reģistrēta sūtījuma piegādes un saņemšanas nosacījumus, iesniedzot attiecīgu iesniegumu un nepieciešamos papildus dokumentus. 

Iekšzemes pasta sūtījums tiek pārsūtīts Latvijas Republikas robežās.

 

Jums ir iespēja mainīt reģistrēta sūtījuma piegādes un saņemšanas nosacījumus, iesniedzot attiecīgu iesniegumu un nepieciešamos papildus dokumentus. 

Pārrobežas pasta sūtījums tiek saņemts no citas valstis vai nosūtīts uz citu valsti.

Izveidojiet personalizētu pastmarku ar jūsu izvēlēto attēlu. 

Pasūti noderīgas preces no Latvija Pasta pastnieka preču kataloga un saņem nākamajā darbdienā!

Ja dzīvo lauku teritorijā un ir problemātiski sev vēlamā laikā nokļūt līdz tirdzniecības vietai vai vēlies saņemt komfortablu servisu, neizejot no mājām, risinājums ir sev nepieciešamo preču pasūtīšana no Latvijas Pasta pastnieka preču kataloga – tajā iekļauti atraktīvi un reģionu iedzīvotājiem saistoši piedāvājumi.  

Preču piegāde paredzēta Kurzemes, Latgales, Vidzemes un Zemgales lauku teritoriju iedzīvotājiem, ņemot vērā, ka pilsētās pārstāvēts plašs tirgotāju un piegādātāju klāsts un klientiem nav nepieciešamas papildu piegādes.

Kataloga preču piegādi var pieteikt, izvēloties nepieciešamās preces katalogā un zvanot Latvijas Pasta Klientu centram pa tālruni 67608444. Ja piegāde tiek pieteikta darbdienā līdz plkst.13, preces tiek piegādātas nākamajā darbdienā.

Visas pasūtītās preces tiek sapakotas vienā sūtījumā, klāt pievienojot apmaksas pavadzīmi. Apmaksa iespējama skaidrā naudā, norēķinoties ar preces piegādājošo pastnieku. Piegādes cena klientam ir noteikta viena eiro apmērā. Sestdienās, svētdienās un svētku dienās piegādes nenotiek.

Ar pastnieka preču kataloga piedāvājumu iespējams iepazīties šeit.