Elvi pārtikas produktu piegāde

Sadarbībā ar mazumtirdzniecības uzņēmumu ELVI Latvijas Pasts nodrošina pārtikas produktu piegādes klientu dzīvesvietās visu Latvijas reģionu lauku teritorijās, tādējādi veicinot novadu iedzīvotāju līdzvērtīgas iespējas saņemt svaigus produktus, neizejot no mājām. Īpaši būtiska pārtikas produktu piegāde ir Covid-19 pandēmijas apstākļos, kad drošāk ir uzturēties mājās, bet veikals ir tālu un tā apmeklēšanai nepieciešams sabiedriskais transports.

Pārtikas produkti tiek piegādāti Kurzemes, Latgales, Vidzemes un Zemgales lauku teritorijās, ņemot vērā, ka pilsētās pārstāvēts plašs pārtikas produktu tirgotāju un piegādātāju klāsts un klientiem nav nepieciešamas papildu piegādes. 

Pārtikas produktu piegādi var pieteikt, izvēloties nepieciešamās preces katalogā un zvanot Latvijas Pasta Klientu centram pa tālruni 67608444. Ja piegāde tiek pieteikta līdz plkst.13:00, produkti tiek piegādāti nākamajā darbdienā. Piektdienās veiktie pašutījumi tiek izpildīti nākamās nedēļas otrdienā. Sestdienās, svētdienās un svētku dienās piegādes nenotiek.

Pārtikas produktu katalogu iespējams aplūkot ŠEIT.