No 2019.gada 9.novembra Rīgas 22.pasta nodaļa t/p Alfa strādās pagaidu telpās, no 23.decembra – jaunā vietā

07.11.2019

No 2019.gada 9.novembra Rīgas 22.pasta nodaļa t/p Alfa strādās pagaidu telpās, no 23.decembra – jaunā vietā

No 2019.gada 9.novembra Rīgas 22.pasta nodaļa Brīvības gatvē 372, tirdzniecības parkā Alfa, pakalpojumus sniegs pagaidu telpās 2.stāvā, bet no 23.decembra – jaunā un modernā vietā ar atvērtā tipa plānojumu tirdzniecības parka pirmajā stāvā. Lai sekmīgi nodrošinātu telpu maiņu un nepieciešamos pārcelšanās darbus, 22.decembrī plānotas nodaļas darbalaika izmaiņas.  

Sakarā ar tirdzniecības parka Alfa rekonstrukciju un paplašināšanos Rīgas 22.pasta nodaļa no 2019.gada 23.decembra sāks darbu jaunās telpās ēkas pirmajā stāvā, B ieejas pusē. Kamēr jaunajā nodaļas atrašanās vietā notiks remontdarbi – no 9. līdz 21.decembrim –, pasta nodaļa strādās pagaidu telpās tirdzniecības parka otrajā stāvā. 

Sakarā ar telpu maiņu un nepieciešamajiem darbiem pārcelšanās sekmīgai nodrošināšanai uz jauno atrašanās vietu ēkas pirmajā stāvā svētdien, 22.decembrī, Rīgas 22.pasta nodaļa nestrādās, lai jau pirmdien, 23.decembrī, varētu uzsākt pakalpojumu sniegšanu ierastajā darbalaikā: pirmdienās–svētdienās no plkst.10 līdz 22. 

Rīgas 22.pasta nodaļas jaunajām telpām būs moderns un funkcionāls dizains ar atvērtu plānojumu, nodrošinot ērtu pārskatāmību un preču pieejamību īpaši izveidotos stendos, akcentējot tradicionālo pasta preču sortimentu – pastkartes, preses izdevumus, dažāda veida sūtījumu iepakojumu u.tml. 

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.


Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3800 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: +371 67608504 
E-pasts: pr@pasts.lv, vineta.danielsone@pasts.lv 
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts