Pasta centram Bauska līdz 2022.gada 31.oktobrim noteikts testa darbalaiks

15.08.2022

Pasta centram Bauska līdz 2022.gada 31.oktobrim noteikts testa darbalaiks

Lai izzinātu klientu vēlmes un pakalpojumu reālo pieprasījumu, pasta centram Bauska no 2022.gada 12.septembra līdz 31.oktobrim noteikts testa darbalaiks. Pasta centrs Bauska šajā periodā strādās pirmdienās–piektdienās no plkst.7 līdz 18. Pamatojoties uz testa laikā iegūtajiem rezultātiem, tiks pieņemts lēmums, vai pasta centra Bauska darbalaiks šādā veidā jāmaina pastāvīgi.

Pamatojoties uz klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumiem pasta centrā Bauska Slimnīcas ielā 9a, no 2022.gada 12.septembra līdz 31.oktobrim testa režīmā tiek mainīts darbalaiks, lai izanalizētu pakalpojumu pieprasījumu un pieejamību, kas ļautu pieņemt lēmumu, vai šādu darbalaiku pēc testa perioda beigām noteikt pastāvīgi.

Testa periodā pasta centrs Bauska pakalpojumus klientiem sniegs pirmdienās–piektdienās no plkst.7 līdz 18.

Jebkuru jautājumu gadījumā par pasta pakalpojumu saņemšanu aicinām sazināties ar Latvijas Pasta Klientu centru: 67008001, 27008001, info@pasts.lv.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

 

 

Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.


Sīkākai informācijai:
Vineta Kļaviņa | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.klavina@pasts.lv  

Latvijas Pasta sociālo mediju profili:
Twitter; Facebook; Instagram; Linkedin