Pāriet uz galveno saturu

šodien 09:22

Pasts atjauno piegādes uz Omānu un Saūda Arābiju

VAS “Latvijas Pasts” atjaunojis klientu sūtījumu pieņemšanu piegādēm uz Omānu un Saūda Arābiju. Visu veidu sūtījumus ir iespējams noformēt no šodienas, 10. marta.
Pasts atjauno piegādes uz Omānu un Saūda Arābiju

Stabilizējoties ģeopolitiskajai situācijai Tuvo Austrumu reģionā un atjaunojoties avio satiksmei un loģistikas plūsmai, “Latvijas Pasts” atsācis pieņemt klientu sūtījumus piegādēm uz Omānu un Saūda Arābiju.

Šobrīd ir atjaunota savstarpēja sūtījumu apmaiņa ar attiecīgajām valstīm, taču uzņēmums turpina sekot līdzi aktuālajai situācijai. Par izmaiņām sūtījumu piegādē informēsim pasts.lv.

Sūtījumi, kas, apturot piegādes, atradās pie “Latvijas Pasta” vai sadarbības partneriem, tagad tiek apstrādāti pēc FIFO (first in, first out) principa, prioritāri piegādājot senākos sūtījumus.