Citi finanšu pakalpojumi

Nodrošinām pensijas piegādi mājās,kā arī saņemt aizdevēju pakalpojumus.

!Pakalpojuma saņemšanai nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

 

VAS “Latvijas Pasts” nodrošina Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) maksājumu (pensiju un pabalstu) piegādi klientu dzīvesvietā. Pakalpojums tiek nodrošināts saskaņā ar VSAA maksājumu pakalpojumu piegādes grafiku.

Maksa par VSAA pakalpojumu piegādes pakalpojumu ir noteikta EUR 2.39 apmērā un tā tiek ieturēta no klientam pienākošās pensijas vai pabalsta.

Ja piegādes brīdī klients VSAA maksājumu nav saņēmis, sākot ar nākamo darba dienu, klients to var saņemt savā pasta nodaļā.

Ja līdz nākamajam piegādes datumam klients nav saņēmis VSAA maksājumu arī pasta nodaļā, tad kārtējā izmaksas datumā VAS “Latvijas Pasts” nodrošina VSAA maksājuma piegādi klienta dzīvesvietā arī par iepriekšējo mēnesi.

Pieteikties VSAA maksājumu piegādei mājās var jebkurā VSAA nodaļā vai vienotajā valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv.

Pasta nodaļās variet saņemt šādu aizdevēju pakalpojumus:

      

No 2019.gada 1.februāra visās pasta nodaļās iespējams pieteikties bankas Bigbank AS Latvijas filiāles aizdevumam, kā arī noslēgt aizdevuma līgumu.

Aizdevuma priekšrocības:

1. Zemas % likmes
2. Ātra izskatīšana

  • Aizdevumiem līdz 3000 EUR no pieteikšanās brīža līdz naudas izmaksai kontā nepieciešamas tikai 30 minūtes.
  • ​Iespējams pieteikties aizdevumiem līdz 25 000 EUR. Bigbank klientu konsultants ar Jums sazināsies un informēs par nepieciešamajiem dokumentiem uzreiz pēc pieteikuma iesniegšanas Pastā

3. Vienkāršs pieteikšanās process:

  • Lai saņemtu aizdevumu, pieteikumā jāaizpilda tikai daži lauki​

4. Pieejamība:

  • Plašs klientu apkalpošanas tīkls (visās Pasta nodaļās Latvijā)

Būtiski:

  1. Bankas nodrošinātais aizdevums pieejams ar patēriņa kredīta aizdevuma likmi sākot no 7,9% (gada procentu likme 12.62%) un auto kredīta aizdevuma likmi no 6,9% (gada procentu likme 10.63%)
  2. Iespējams refinansēt citu kredīta iestāžu aizdevumus. Ja gadījumā klientam jau ir aktīvas kredītu saistības, ir iespējams izmantot kredītu refinansēšanas piedāvājumu. Bigbank klientu konsultants sagatavos personalizētu piedāvājumu atkarībā no klienta saistībām.
  3. Bigbank īpašie piedāvājumi un jaunumi
    Ir iespējams pieteikties jaunumu saņemšanai un būt lietas kursā par aktuālajiem piedāvājumiem. Bigbank klientiem piedāvā arī dažādus bonusus, sadarbībā ar Bigbank sadarbības partneriem un izdevīgu dalību Bigbank atbalstītajos pasākumos. 

Aizdevuma atmaksas piemērs:
Ņemot aizdevumu 4000 € apmērā ar termiņu uz 4 gadiem, mēneša maksājums ir 99,96 €. Aizņēmuma likme – 7,9%. Komisijas maksa par aizdevuma līguma noformēšanu – 200,00 €, ikmēneša administrēšanas maksa - 2,50 €. Gada procentu likme no 12,62%. Kopējā summa, kas jāmaksā patērētājam – 4998,08 €. Aprēķinam ir informatīva nozīme. Individuāls piedāvājums tiks sagatavots  pēc aizdevuma pieteikuma saņemšanas un izvērtēšanas. Piedāvājums ir spēkā tikai slēdzot jaunu līgumu, un neattiecas uz aizdevumiem, kas noformēti caur citiem Bigbank sadarbības partneriem.
Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas spējas atmaksāt aizdevumu!

!Pakalpojuma saņemšanai nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.