Izsekojami pasta sūtījumi

Izsekojamie pasta sūtījumi ir vienkārši un izsekojami, kurus adresātam piegādājam, ievietojot pastkastītē bez paraksta par sūtījuma izsniegšanu.
Izsekojamus sūtījumus pieņemam nosūtīšanai iekšzemē un uz ārvalstīm: Antigvu un Barbudu, Austriju, Azerbaidžānu, Baltkrieviju, Beļģiju, Čehiju, Čīli, Dāniju, Franciju, Grieķiju, Gruziju, Horvātiju, Irānu, Itāliju, Īriju, Islandi, Libēriju, Lielbritāniju, Lietuvu, Luksemburgu, Maroku, Moldovu, Namībiju, Nīderlandi, Norvēģiju, Paragvaju, Poliju, Portugāli, Slovākiju, Slovēniju, Somiju, Spāniju, Šveici, Tadžikistānu, Ungāriju, Vāciju un Zviedriju.
Izsekojamā sūtījumā Jūs varat pārsūtīt dokumentus, rakstveida paziņojumus vai dažādus sīkus, neplīstošus priekšmetus.

Iepazīties ar sūtījumu veidiem var šeit.

 

Pārrobežu sūtījuma iesaiņojumam jābūt tādam, lai pirms tās pieņemšanas pasta darbinieks var pārbaudīt sūtījuma saturu, kā arī tiek nodrošināta satura saglabāšana transportēšanas laikā. Aizliegts nosūtīt priekšmetus, kurus aizliegts ievest saņemšanas vietas valstī, un priekšmetus, kurus aizliegts izvest no Latvijas. Plašāka informācija par aizliegumiem pieejama pasta nodaļās un Starptautisko  pasta sūtījumu pieņemšanas rokasgrāmatā.
 

Ērtai un vienkāršai izsekojamo sūtījumu noformēšanai izmanto sistēmu Mans Pasts.
Sūtījumu statusu ir iespējams noskaidrot sadaļā Meklēt sūtījumu.

Aprēķiniet maksu par izsekojama sūtījuma nosūtīšanu, izmantojot Tarifu kalkulatoru Pilns pasta pakalpojumu tarifu saraksts pieejams šeit.