Sūtījumu izsniegšanai pirms gada nogales svētkiem 62 Rīgas reģiona pasta nodaļas strādās ilgāk darbdienās un sestdienā

17.12.2020

Sūtījumu izsniegšanai pirms gada nogales svētkiem 62 Rīgas reģiona pasta nodaļas strādās ilgāk darbdienās un sestdienā
Sakarā ar ievērojamo sūtījumu skaita pieaugumu gada nogalē kopumā 62 Rīgas reģiona Latvijas Pasta nodaļās no piektdienas, 2020.gada 18.decembra, tiek pagarināts darbalaiks, lai klientiem pagūtu izsniegt maksimāli daudz nodaļās saņemto sūtījumu. Latvijas Pastā gan vietējiem, gan ārvalstu sūtījumiem jābūt saņemtiem līdz 2020.gada 20.decembrim, lai uzņēmums tos pagūtu piegādāt līdz Ziemassvētkiem. Latvijā šogad pēdējais sūtījumu piegādes datums pirms Ziemassvētkiem ir 23.decembris, bet pirms gadumijas – 30.decembris.
 
Lai klientiem līdz svētku brīvdienām pagūtu izsniegt maksimāli daudz pasta nodaļās saņemto sūtījumu, kopumā 62 pasta nodaļās Rīgā, Ādažos, Baldonē, Carnikavā, Cekulē, Garkalnē, Inčukalnā, Katlakalnā, Kauguros, Ķekavā, Majoros, Mālpilī, Mārupē, Mellužos, Murjāņos, Olainē, Piņķos, Raganā, Ropažos, Salaspilī, Saulkrastos, Siguldā, Slokā, Titurgā, Ulbrokā un Vangažos no 2020.gada 18.decembra par vienu stundu darbdienās un par trim stundām sestdienā tiek pagarināts darbalaiks. 
 
Pagarinātais darbalaiks pamatā paredzēts sūtījumu saņemšanas nodrošināšanai, nepieciešamības gadījumā klientiem sniedzot arī citus vajadzīgos pasta pakalpojumus. Precīzs pasta nodaļu saraksts, kam tiek pagarināts darbalaiks sūtījumu izsniegšanai, apskatāms šeit.
 
No 2020.gada decembra 81 noslogotākā un klientu apmeklētākā pasta nodaļa visā valstī strādā arī sestdienā, nodrošinot pakalpojumu sniegšanu stingrā saskaņā ar valstī noteiktajiem drošības pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai. Brīvdienās atvērtās nodaļas sniedz tikai pakalpojumus un tirgo vienīgi ar pasta pakalpojumu nodrošināšanu saistītās preces, kā arī pārtikas produktus,  sabiedriskā transporta biļetes, preses izdevumus un individuālos drošības līdzekļus. Sestdienā strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami te.
 
Latvijas Pasts aicina klientus būt saprotošiem, jo Covid-19 izplatības mazināšanai visā valstī ir noteikti ierobežojumi attiecībā uz cilvēku skaitu, kas var uzturēties pakalpojumu sniedzēju telpās, tāpēc iespējas sniegt pakalpojumus nodaļās ir samazinājušās un var rasties situācijas, kad sava pakalpojuma saņemšanu nākas uzgaidīt, stāvot ārpus nodaļas un distancējoties citam no cita. 
 
Lai pasta pakalpojumu saņemšana nebūtu jāgaida, Latvijas Pasts aicina izmantot uzņēmuma mobilās lietotnes iespējas, kas ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti un nodaļā ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu. Attālināti pieteikties pakalpojumiem iespējams 86 lielākajās un noslogotākajās pasta nodaļās visā Latvijā; šo nodaļu saraksts pieejams te
 
Latvijas Pasts atgādina – gan vietējiem, gan ārvalstu sūtījumiem Latvijas Pastā jābūt saņemtiem līdz 2020.gada 20.decembrim, lai uzņēmums tos pagūtu piegādāt līdz Ziemassvētkiem. Pēdējā pasta sūtījumu piegādes diena pirms Ziemassvētkiem ir šogad 23.decembris, savukārt pirms Jaungada brīvdienām – 30.decembris.
 
 
Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk ap 3200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību. 
 
 
Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv, vineta.danielsone@pasts.lv 
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts