Lēdmanes un Krapes pagasta iedzīvotājus turpmāk apkalpos Lielvārdes pasta nodaļa

12.03.2024

Lēdmanes un Krapes pagasta iedzīvotājus turpmāk apkalpos Lielvārdes pasta nodaļa

No šā gada 25. marta Lēdmanes un Krapes pagastu iedzīvotājus apkalpos Lielvārdes pasta nodaļa, kas atrodas Lielvārdē, Lāčplēša ielā 18A. Tās darba laiks: P-Pk no plkst. 7.00 līdz 18.00. Tāpat Lēdmanes un Krapes pagastu iedzīvotāji arī turpmāk pakalpojumus var saņemt savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma, izmantojot Pastnieks mājās pakalpojumu.

Atsaucoties Lēdmanes un Krapes iedzīvotāju aicinājumam, tiek mainīta apkalpojošā pasta nodaļa no Madlienas uz ērtāk sasniedzamo Lielvārdi. Iedzīvotāji ir aicināti saņemt pasta pakalpojumus Lielvārdes pasta nodaļā vai izmantot pakalpojumu Pastnieks mājās, kas ir izdevīgs, drošs un ērts risinājums.

Pastnieks mājās sniedz tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta nodaļā: vēstuļu un paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas pasta norēķinu sistēmas kontā u.c. Pastnieka vizīte ir bez maksas. Pastnieka apmeklējumu var pieteikt, zvanot uz klientu atbalsta tālruni: 27008001 vai 67008001 gan darba dienās, gan brīvdienās: P-Pk 8.00-20.00; S, Sv 9.00-17.00.

Saņemot aicinājumu par sūtījuma izņemšanu, Lēdmanes un Krapes iedzīvotāji var pieteikt sūtījuma bezmaksas piegādi savā dzīvesvietā, piesakot to pa tālruni 27008001 vai 67008001. Bez iepriekšējā pieteikuma sūtījumus var saņemt Lielvārdes pasta nodaļā. Sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai Lēdmanes un Krapes iedzīvotāji ir aicināti izmantot arī pakomātu priekšrocības. Tuvākie pakomāti atrodas Lielvārdē, Lāčplēša ielā 14 un Madlienā, veikala ELVI telpās.

Lēdmanes un Krapes iedzīvotājiem, kuri izmanto PNS pakalpojumu, Latvijas Pasts piedāvā arī VISA maksājumu debetkartes priekšrocības. Ar šo karti, kas ir saistīta ar PNS kontu, var norēķināties tirdzniecības vietās un iepirkties internetā, kā arī izņemt skaidru naudu gan pasta nodaļās, gan jebkurā bankomātā.

Pensiju, pabalstu vai atlīdzības piegādi klientu dzīvesvietās Latvijas Pasts nodrošina līdzšinējā kārtībā – izmaiņas šī pakalpojuma sniegšanā nav paredzētas. Latvijas Pastam ir arī līgums ar VSAA par pensiju piegādi saņēmēju dzīvesvietā. Šo risinājumu izmanto vairāk nekā 50 tūkst. Latvijas senioru, un šis skaidras naudas piegādes pakalpojums klientam izmaksā 2,39 eiro.

Lēdmanes un Krapes iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām tiek informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, sākot no šā gada 11. marta. Jautājumu gadījumā par Latvijas Pasta sniegtajiem pakalpojumiem klienti aicināti zvanīt: 67008001 vai 27008001 vai rakstīt uz e-pastu: info@pasts.lv.

Apkalpojošās pasta nodaļas maiņa Lēdmanes un Krapes iedzīvotājiem neietekmē Madlienas pasta nodaļas darbību, tās darba laiks paliek nemainīgs: P-Pk no plkst. 8.00 līdz 14.00.                                                                   

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts sniedz visplašāko pasta pakalpojumu klāstu visā Latvijā vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās. Uzņēmums nodrošina universālā pasta, komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības, pakomātu un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 2300 darbinieku.

Papildu informācijai:

Alise Krustkalne | Komunikācijas speciāliste

E-pasts: pr@pasts.lv, alise.krustkalne@pasts.lv 

Latvijas Pasta sociālo mediju profili:
Twitter; Facebook; Instagram; Linkedin