13.10.2011

Pastmarku dizaina konkursa ietvaros Latvijas Pasts internetā piedāvā unikālu spēli

Vienlaikus ar 10.oktobrī uzsākto Latvijas vēsturē unikālo pastmarku dizaina konkursu Latvijas Pasts interneta vidē piedāvā arī interesantu un oriģinālu pastmarku kolekcionēšanas spēli. To izspēlēt var ikviens, un, izpildot visus spēles nosacījumus, tiek iegūta iespēja piedalīties iPad2 izlozē.

Pastmarku dizaina konkursa kampaņas ietvaros Latvijas Pasts ikvienam piedāvā unikālu iespēju piedalīties virtuālajā pastmarku kolekcionēšanas spēlē. Reģistrējoties spēlei interneta vietnē http://jaunapastmarka.lv ar savu Twitter kontu, spēlētājs saņem 10 vienādas virtuālās pastmarkas. Spēles mērķis ir sakrāt 10 atšķirīgas pasta vērtszīmes; to iespējams izdarīt, iemainot pastmarkas no citiem spēles dalībniekiem. Savā kolekcijā iegūstot 10 atšķirīgas pastmarkas, spēlētājs ir sasniedzis augstāko līmeni un iegūst tiesības piedalīties izlozē par iPad2.

Jaunā Latvijas Pasta spēle ir piesaistīta pasta popularizēšanas akcijai, kas ar moderno komunikācijas līdzekļu palīdzību paredz pievērst maksimāli lielu sabiedrības uzmanību vienam no spilgtākajiem pasaules pasta simboliem - pastmarkai. No 10. līdz 21.oktobrim ikviens interesents ir aicināts iesūtīt Latvijas Pastam savu pastmarkas dizaina ideju. Populārāko ideju noteiks sabiedrības balsojums internetā, tā tiks izmantota pastmarkas dizaina izstrādē un nodrukāta vismaz 500 000 eksemplāru.

Savukārt izspēlēt pastmarku kolekcionēšanas spēli iespējams no šodienas, 13.oktobra, līdz 20.oktobrim. Pastmarku kolekcionēšanas spēles rezultāti un iPad2 ieguvējs tiks paziņoti 20.oktobrī Latvijas Pasta Twitter kontā. Spēlē pastmarku kolekcionēšanas spēli vai detalizētāk iepazīsties ar noteikumiem interneta vietnē http://jaunapastmarka.lv!

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana; Latvijas Pasts sniedz arī filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu starpniecības, maksājumu, preses un mazumtirdzniecības pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodarbina ap 5000 darbinieku.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
VAS Latvijas Pasts
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608504
E-pasts: agija.terauda@pasts.lv
www.pasts.lv