Latvijas Pasts sadarbībā ar Mammamuntetiem.lv Tēva dienas festivālā Vērmanes dārzā prezentēs Tēva dienai veltītu pastmarku

05.09.2019

Latvijas Pasts sadarbībā ar Mammamuntetiem.lv Tēva dienas festivālā Vērmanes dārzā prezentēs Tēva dienai veltītu pastmarku

Latvijas Pasts sadarbībā ar Latvijas vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv izdevis īpašu Tēva dienai veltītu pastmarku, kas ir vizuāls turpinājums 2019.gada 8.maijā izdotajai Mātes dienas pastmarkai. Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana paredzēta speciāli izveidotā improvizētā pasta nodaļā Mammamuntetiem.lv rīkotajā Tēva dienas festivālā Vērmanes dārzā, Rīgā, 8.septembrī no plkst.12 līdz 17. Plkst.14 turpat paredzēta pastmarkas prezentācija, kurā piedalīsies Mammamuntetiem.lv vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa, Latvijas Pasta vadības pārstāvji un pastmarkas māksliniece Kristīne Lapsa-Kalniņa. 

Tēva dienas pastmarkas nominālvērtība ir € 0,50, un tā atbilst vienkāršas B klases vēstules nosūtīšanas izmaksām Latvijas teritorijā. Pastmarka izdota 80 000 eksemplāru tirāžā, savukārt līdz ar pastmarku izdotā speciālā aploksne – 1000 eksemplāros. 

Jaunā pastmarka sadarbībā ar Mammamuntetiem.lv izdota par godu Tēva dienai, kuru Latvijā šogad atzīmēs 8.septembrī – tādējādi kopā ar šogad maijā izdoto Mātes dienas pastmarku izveidots pastmarku komplekts, kas ietver vēstījumu par ģimenes vērtību un nozīmi sabiedrībā.

Tēva dienas pastmarkas prezentācijas pasākums 8.septembrī plkst.14 notiks speciāli šim pasākumam izveidotajā improvizētajā pasta nodaļā Vērmanes dārza teritorijā, kur risināsies Mammamuntetiem.lv rīkotais tradicionālais Tēva dienas festivāls. Šajā  pasta nodaļā visu pasākumu laiku no plkst.12 līdz 17 būs iespējams iegādāties jaunās pastmarkas un apzīmogot tās ar īpašo pirmās dienas zīmogu. 
 
Pastmarku un aploksni Tēva diena iespējams apskatīt te

Nākamais filatēlijas izdevums plānots 27.septembrī.

 

Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3800 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNSIpsos un Quotas starpniecību.

 

Par Mammamuntetiem.lv
Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv ir sociālais uzņēmējs, kura galvenā darbība saistīta ar vecāku informēšanu, izglītošanu un vecāku interešu pārstāvniecību. Būtiska organizācijas darbības joma ir ģimenes vērtības stiprinošu pasākumu un kampaņu organizēšana. Kā viena no Mammamuntetiem.lv prioritātēm ir Tēva dienas popularizēšana ar mērķi sekmēt tēva un bērna brīvā laika pavadīšanu kopā, kā arī sabiedrībā aktualizēt tematu par tēva nozīmi bērna dzīvē. Organizācija šogad jau septīto gadu pēc kārtas organizē Tēva dienas gājienu un festivālu – 8.septembrī Vērmanes dārzā. Plašāka informācija – www.tevadiena.lv.

 

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585
E-pasts: pr@pasts.lvvineta.danielsone@pasts.lv 
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts
 

Inga Akmentiņa-Smildziņa
Latvijas vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv vadītāja 
Tālr.: +371 67217065
E-pasts: inga@mammam.lv
twitter.com/MammamunTetiem | facebook.com/mammamuntetiem |